Uzbudljivo iskustvo na otvaranju ProCredit Banke: Učimo o štednji, vrtić “Dunje”

✨ Prisustvovo na otvaranju nove poslovnice ProCredit Banke u užoj lokalnoj zajednici uz interesantan program ispunjen trikovima mađioničara i facepaintingu, za djecu  nije samo zabavanog,  već je i edukativng karaktera, jer doprinosi razvoju njihove mašte, socijalnih vještina i sposobnosti uživanja u zajedničkim aktivnostima.
Također, djeca mogu da nauče o važnosti štednje i finansijske odgovornosti, što je važan korak u njihovom razvoju prema samostalnosti i budućem finansijskom osnaživanju.

🎈 Dana, 7. maja 2024. godine smo se odazvali pozivu i prisustvovali otvaranju nove poslovnice ProCredit Banke u našem komšiluku.

👭🏼🧑🏻‍🤝‍🧑🏻 Djeca su oduševljeno pratila trikove mađioničara, uživala u facepaintingu, dobila divne poklone i počastila se ukusnim slatkišima, istakla je Arnesa Herenda, odgovorna odgajateljica vrtića “Dunje”.