Magična avantura: Djeca iz vrtića „Iskrica“ uživala na radionici „Zlatokosa i tri medvjedića“ u Centru kulture i mladih Općene Centar

👱🏻‍♀️🐻🐻🐻  U Centru kulture i mladih Općene Centar, mališani su se nedavno upustili u čarobni svijet priče „Zlatokosa i tri medvjedića“ kroz interaktivnu radionicu. Ova avantura nije samo zabavila, već je i potaknula razvoj djece na različitim nivoima.

👱🏻‍♀️🐻 🐻🐻  Vidjeli smo kako su se djeca upustila u svijet mašte i kreativnosti, razvijajući svoje emocionalno i socijalno razumijevanje kroz uloge i interakciju. Ova radionica nije samo bila zabavna, već je bila prilika za djecu da uče kroz igru i da izraze svoje misli i osjećaje na kreativan način, istakli su Selma Tajić Šetkić i Meho Imamović, odgajatelji iz vrtića „Iskrica“.