Mali al’ veliki koraci: Priprema za školu s učiteljicom, vrtić “Iskrica”

📚🎒 Učiteljica Maja Cucak iz OŠ Hasan Kikić s djecom u vrtiću “Iskrica”, odgojna grupa u 6. godini života provela je inspirativnu radionicu o pripremi djece za školu. Kroz interaktivne igre, priče i razgovore, djeca su učila o važnosti prijateljstva, samostalnosti i empatije. Uz ilustrirajuće priče o školskim avanturama, mališani su razvijali svoje emocionalne vještine, komunikacijske sposobnosti i samopouzdanje. Učiteljica Maja je ohrabrivala maštovito razmišljanje i divergentno mišljenje, potičući ih da sanjaju velike snove i vjeruju u sebe. Ova radionica nije samo pripremila djecu za školu, već ih je  uvela u svijet odraslih s pouzdanjem i osmijehom na licu.

📚🎒 Ovom prilikom učiteljici Maji Cucak, koja je nakada kao dijete išla u vrtić “Iskrica”  se ispred djece i kolektivavrtića zahvaljuju odgajateljice Suada Poturković i Selma Šetkić Tajić.