Kreativno izrađivanje čestitki za mame: Učenje i zabava u vrtiću “Iskrica”

🌸 Izrada čestitki u vrtiću, za mame povodom 8. marta postaje poseban trenutak za djecu i očeve. Kroz ovu aktivnost, mali umovi i srca se udružuju kako bi stvorili posebne poruke i ilustracije koje će razveseliti njihove majke. Ova aktivnost ne samo da razvija kreativnost i motoričke sposobnosti djece, već i jača veze između djece i njihovih roditelja.

🏵️ Povodom 8.marta – Dana žena u vrtiću “Iskrica” dana, 6. marta 2024.godine održana je radionica pod nazivom “Cvijet za mamu”. Radionici su prisustvovale tate i djeca odgojne grupe od 2-3 godine života i mješovita  grupa djece od 3 godine do polaska u školu. Zajednički s mnogo pažnje i ljubavi djeca s očevima izrađivali su čestitke koje će njihovi mališani uručiti mamama kako znak pažnje i ljubavi, istakla je Amela Islamović, odgajateljica iz vrtića “Iskrica”.