Dan ružičastih majica: Performans djece “Ne, ne, ne za nasilje!”, vrtić “Zvončić”

U sklopu obilježavanja Dana ružičastih majica, djeca su se aktivno uključila u borbu protiv nasilja među vršnjacima. Kroz performans pod nazivom “Ne, ne, ne za nasilje!” jasno su istaknula svoj stav protiv nasilja i zaštitu prava svakog djeteta da se osjeća sigurno i poštovano. Ova inicijativa promovisanja važnosti empatije, tolerancije i poštovanja među djecom naglašava važnost zajedničkog djelovanja kako bi se stvorilo okruženje u kojem svako dijete može bez straha i ugrožavanja razvijati svoj puni potencijal.

Dan ružičastih majica obilježili su mališani vrtića “Zvončić”    plesnim performansom poslali poruku mira i NE, NE, NE ZA NASILJE!, istakla je Mirela  Varup, odgajateljica iz vrtića “Zvončić”.