Mališani u akciji: Razvoj motoričkih sposobnosti kroz Školu fudbala, vrtić „Biseri“

⚽🥇🥈🥉 Uzbudljiva avantura sportskog učenja počinje već u vrtiću! „Mali fudbaleri“, pod budnim okom iskusnih trenera, prolaze kroz raznovrsne poligone i vježbe kretanja kako bi razvili svoje motoričke sposobnosti. Kroz igru i zabavu, djeca stiču koordinaciju, brzinu, agilnost i ravnotežu, gradeći temelje zdravog tjelesnog razvoja. Svakim korakom, oni postaju ne samo vještiji fudbaleri, već i samopouzdaniji i sposobniji mladi ljudi spremni za nove izazove!

⚽🥇🥈🥉 Danas su mališani iz starije odgojne grupe vrtića “Biseri” posjetili Školu fudbala “City Academy” koja radi u sklopu Sportsko rekreativnog centra FIS i uživali u divnom, sportskom danu. Proveli smo kvalitetno vrijeme razvijajući svoje motoričke sposobnosti, koordinaciju te prirodne oblike kretanja kroz razne poligone i vještine kretanja. Veliku zahvalnost dugujemo timu iz Škole fudbala “City Academy” za gostoprimstvo i strpljene koje su pružili našim mališanima, posebno se zahvaljujemo tati Omeru Salihbegoviću koji je organizirao ovu aktivnost, istakla je Azra Buljušmić, odgovorna odgajateljioca vrtića „Biseri“.