Vučko i Crvenkapica na Zimskim igrama: Učenje kroz predstavu u vrtiću “Umihana Čuvidina”

🐺❄️ Predstava “Vučko i Crvenkapica” djeci vrtićkog uzrasta pruža interaktivno iskustvo kroz koje razvijaju socijalne vještine, potiču kreativnost i maštovito razmišljanje  te uče o važnosti timskog rada, važnosti sporta i tjelesne aktivnosti za zdrav razvoj i životne vrijednosti.

🐺❄️U sklopu obilježavanja “Sarajevske zime” ugostili smo maskotu “Vučka”. U angažmanu odgajatelja i gosta “Vučka” realizovali smo predstavu za djecu “Vučko i Crvenkapica”. Djeca se nisu plašila maskote, naprotiv uživali su u predstavi, druženju i zabavi.

🐺❄️Ovom prilikom se zahvaljujemo  svim roditeljima koji su učestvovali u realizaciji današnje aktivnosti, posebno “Vučku”, istakla je Amela Bašić, odgovorna odgajateljica vrtića “Umihana Čuvidina”.