Magično učenje kroz igru: Posjeta Disneyland igraonici oblikuje djetinjstvo

✨Posjetom Disneyland igraonice, djeca ne samo da uživaju u čarima omiljenih likova iz bajki, već i aktivno razvijaju svoje kreativne, socijalne i motoričke vještine kroz interaktivne igre. Cilj je stvaranje edukativnog iskustva koje potiče maštovito učenje, čineći djetinjstvo nezaboravno i obogaćujući svaki korak njihovog odrastanja.

✨ Djeca vrtića “Labudovi” dana, 2. februara su  posjetili  igraonicu  Disneyland – Alipašino polje Faza C Sarajevo na poziv roditelja djevojčice Nedžla Čubara-vlasnika igraonice, kao podrška realizaciji Projekta “Od slikovnica do pozornice” koji se realizuje u vrtiću, priredivši mališanima mnogo sadržaja u kojima su uživali. Mališani su uz dobru zabavu dobili i poklone.

✨ Koristimo priliku da izrazimo zahvalnost u ime uposlenika vrtića na podršci i partnerstvu roditeljima naše Nedžle, istakla je Senada Herak, odgovorna odgajateljica vrtića “Labudovi”.