Niko 2: Mali brat, snaga zajedništva – Srce prijateljstva za malene gledaoce, vrtić “ŽIŠ”

🎬 “Niko 2: Mali brat” gdje hrabri jelen Niko uči važnosti prijateljstva kroz uzbudljivu pustolovinu s malim bratom. Ovaj animirani dječji film ističe snagu zajedništva i hrabrosti, nudeći nezaboravno iskustvo za predškolsku djecu. Kroz šarene likove i poučne poruke, “Niko 2” je priča koja male gledatelje uči vrijednostima prijateljstva i timskog duha.

🎬 Ove sedmice su “Dani dječije radosti” i svaki dan nam je malo drugačiji i neobičan, pa smo odlučili napraviti kino u vriću, gdje će djeca naučiti o kulturi ponašanja u kinu, razvijati  koncentraciju i pažnju te ono najvažnije shvatiti pouku filma, snagu zajedništva i nesebičnog prijateljstva.

🎬 Napravili smo i ulaznice i djeca su “kupovala” karte za ulazak, također su roditelji učestvovali u stvaranju autentične kino-atmosfhere, donijeli su kokice i sok za djecu.

🎬 Mali gledatelji su uživali u kino projekciji, istakla je Anela Mulahusić, odgovorna odgajateljica vrtića ŽIŠ.