Novogodišnja čarolija: Druženje s Deda Mrazom, vrtić “Vjeverica”

✨ Ovo blagdansko razdoblje donosi nezaboravno iskustvo za najmlađe, dok se kroz interakciju s Dedom Mrazom potiče razvoj njihove mašte, socijalnih vještina i osjećaja radosti. Dodjela slatkih paketića postaje ne samo trenutak darivanja, već i prilika za učenje važnosti dijeljenja i zajedništva među mališanima.

🎄 Novogodišnja čarolija polako se približava, već je sve u znaku Deda Mraza.

🌬️ Pred prvi dan zime, u srijedu 20. decembra ’23. godine dvije grupe iz vrtića “Vjeverica” u 5. godini života sa učiteljicama Erminom, Arnelom, Fatimom i Minelom su imale čaroban dan.

👫 U suradnji s roditeljima koji su obezbjedili paketiće djeci, mami Lejli Mujčić koja je obezbjedila, uredila, organizivala druženje… djeca su danas uzivala u plesu, igri, veselju i paketićima s Deda Mrazom i njegovim pomoćnicima🤶🏻.

🚌 U krugu firme Centrotrans DD Sarajevo čaroliji nije falio ni jedan detalj, istakla je Minela Hindija, odgajateljica iz vrtića “Vjeverica”.