Posjeta štampariji: Mališani otkrivaju tajne knjiga, novina i časopisa, vrtić „Radost“

📚 Posjetom izdavačko-štamparsko preduzeće s najmlađim istraživačima predstavlja nezaboravnu avantura koja im omogućava uvid u fascinantan proces štampanja knjiga, novina i časopisa.

📚 Kroz interaktivno iskustvo, djeca ne samo da mogu otkriti tehničke aspekte štampe, već  i proširiti svoje razumijevanje o važnosti čitanja i informisanja.

📚 U okviru teme „Novine“ djeca iz vrtića „Radost“, odgojne grupe u 4. i 6. godini života su posjetili izdavačko-štamparsko preduzeće „Dobra knjiga“. Djeca su se na direktan način upoznala s mjestom gdje se štampaju knjige, novine i časopisi, te na koji način se štampaju. Posjeta ih je oduševila, a na kraju su ih iz štamparije počastili slatkišima, grickalicama i sokićima.

📚 Želimo da se zahvalimo ljubaznom osoblju što su našim malim istraživačima omogućili da otkriju tajne štampanja, istakla je Emina Muminović, odgajateljica iz vrtića „Radost“.