Razgovor s gradonačelnicom: Otkrivanje vizije i odluka koje oblikuju našu zajednicu, vrtić “Pčelica”

U sklopu edukativnih aktivnosti usmjerenih na najmlađe građane, putem posjete Vijećnici, djeca mogu steći nova saznanja o voljenoj domovini i njezinim znamenitostima.
Spoznavanjem šta gradonačelnica radi i kako se donose važne odluke za lokalnu zajednicu pružamo im priliku da stvore povezanost s lokalnom vlasti i da se osjećaju kako su važan dio nje.

💫 “Djeca iz mješovite grupe od 3 godine do polaska u školu danas su posjetila gradonačelnicu i ujedno obišla Vijećnicu. U okviru aktivnosti o našoj domovini i njenim znamenitostima planirana posjeta je obogatila dječija iskustva i znanja”, istakle su Samira Kešo i Nerma Lelo, odgajateljice iz vrtića “Pčelica”.