Vrtić “Iskrica” otkriva čuda životinjskog carstva u ZOO vrtu

💫Učenje o životinjama predstavlja ključan dio predškolskog obrazovanja, pružajući djeci priliku za proširivanje svog znanja o raznolikosti živog svijeta. Nedavna posjeta ZOO vrtu djece iz vrtića “Iskrica” otvorila je vrata čarobnog životinjskog svijeta, pružajući mališanima nezaboravno iskustvo otkrivanja i učenja.

💫Odgajateljica vrtića “Iskrica”, gđa. Selma Šetkić Tajić, s oduševljenjem dijeli dojmove o nedavnoj posjeti ZOO vrtu.

💫Mali istraživači iz našeg vrtića “Iskrica” su proživjeli nevjerovatnu avanturu, upoznavajući se s različitim životinjskim vrstama. Djeca su s oduševljenjem pratila živopisne ptice🦚, vesele majmune 🐵 i tajanstvene lavove🦁.  Ovo iskustvo ne samo da je potaknulo njihovu znatiželju, već je proširilo njihove spoznaje o životinjama te doprinjelo razvoju empatije prema živim bićima 🦢🦚🐻🦊🦁🦓🐰🐵.