Radost dijeljenja: Mališani vrtića “ŽIŠ” primili poklone u povodu Svjetskog dan djeteta

👧🎁👦 Primanje poklona od druge djece u povodu Svjetskog dana djeteta potiče zajedništvo, empatiju i radost.
Kroz primanje poklona, djeca uče cijeniti geste pažnje, razvijaju socijalne vještine te shvataju važnost međusobne brige i poštovanja.
Pokloni nisu samo materijalna vrijednost, već su i izraz ljubavi i podrške, stvaraju toplu atmosferu koja pridonosi sretnom djetinjstvu.

👧🎁👦 U vrtić “ŽIŠ” stigao je paketić iznenađenja na kojem je pisalo “Drug je potreban drugu!”. Paketić su nam poslali drugari iz vrtića “Sindibad” koji se nalazi u Zenici. Napisali su nam pismo, poslali slikovnicu “Eko malci u ekološkoj bajci”, sjeme za biljku Mentu i slatkiš da se počastimo. Sve su to poslali povodom obilježavanje Svjetskog dana djeteta – 20. novembra.
Djeca su oduševljeno otvarala poklone, stvarajući nezaboravne trenutke zajedništva i veselja.
Hvala djeci i kolektivu vrtića “Sindibad” koji su doprinijeli širenju osmijeha na licima naše male, ali velike vrtićke porodice!
Širimo❤️ ljubav i prijateljstvo, uvažavamo druge i drugačije!, kazala je Anela Mulahusić.