💦Istraživanje vode: Djeca iz vrtića “Mašnica” posjetila izvorište Bačevo i javne česme Grbavice💦

💦Učenje djece o značaju vode nije samo edukacija, već i iskustvo koje ih potiče da cijene ovaj dragocjeni resurs te da se odgovorno ponašaju prema vodi kao ključnom elementu života.

💦U okviru projekta “Voda” djeca iz vrtića “Mašnica”, odgojna grupa u 6. godini života su sa učiteljicama Kemilom Fazlić i Nermom Milavić -Drpljanin, posjetila izvorište Bačevo i javne česme Grbavice.

💦Kroz niz edukativnih aktivnosti, mali istraživači su stekli dublje razumijevanje o važnosti vode u našim životima, istražujući njezine izvore i promičući svijest o očuvanju ovog dragocjenog resursa. Projekt je pružio nezaboravno iskustvo učenja u prirodi, potičući ljubav prema vodi i odgovornost prema okolišu među najmlađima, istakle su učiteljice.