Vrtić “Lužani” ispratio novu generaciju djece predškolskog uzasta, načelnik Muzur uručio diplome

Svečanom priredbom, uz pjesme i prigodne recitacije, jedna generacija djece predškolskog uzrasta u vrtiću “Lužani” oprostila se od vrtićkih dana.

U prisustvu njihovih roditelja i odgajateljica mališani su ispraćeni na jedan novi put, put kojim smo svi prošli.

Priredbi u dvorištu vrtića “Lužani” prisustvovao je i načelnik Općine Ilidža Nermin Muzur, kao dopredsjedavajući Općinskog vijeća Ilidža Selver Zećirović i Amar Bungur.

Od septembra će naši mališani krenuti putem koji je izuzetno važan u odrastanju svakog djeteta.

– Sticanje obrazovanja, usvajanje znanja i vještina samo su etape na cjeloživotnom putu edukacije. Našoj dragoj djeci i njihovim roditeljima želim da to putovanje bude što ugodnije – poručio je načelnik Muzur, koji je na kraju svečane priredbe uručio diplome budućim đacima prvacima.

Prema: