Osmomatrovske čestitke i motivaciona srca poklanjala djeca vrtića „Ilijaš“ svojim sugrađankama

Djeca iz vrtića „Ilijaš“, uljepšala su 8. mart prolaznicima: ženama, djevojčicama, djevojkama, nanama. Mališani, njih 60, dijelilo je čestitke i motivaciona srca na kojima su pisale pozitivne poruke iz života, a izradili su ih na kreativnoj radionici u vrtiću.

U prepunom gradu, koji je jutros osvanuo sunčan i sa dosta cvijeća, djeca ga svojim malim pohodom oplemenila. U osmomartosvkoj šetnji učestvovala su djeca tri odgojne grupe uzrasta od 3 do 6 godina života, u pratnji odgjatelja.
Građani su bili oduševljeni ovim plemenitim činom, poklonima i pjesmom, te su i sami djeci uzvratili lijepom gestom, poklanjajući im cvijeće, kojim su oplemenili vrtićki prostor.
„Djeca su najljepši ukras svijeta, hvala majkama koje su ih rodile“, riječi su građana Ilijaša.

Roditelj Kenan Agić je zabilježio pohod svojim foto aparatom, te mu se ovom prilikom kolektiv vrtića „Ilijaš“ zahvaljuje.