„Mami za ljubav“ – kreativna radionica djece i očeva, vrtić „Ilijaš“

„Kada pogledajte u majčine oči, vi znate da je to najčišća ljubav koju možete pronaći na ovoj zemlji!“ – Mitcha Alboma

„Mami za ljubav“, kreativna radionica realizirana dana, 7. marta 2023. godine u vrtiću „Ilijaš“ u povodu 8. marta – Dana žena u organizaciji odgajateljica Midhete Tihić i Fuade Pilav. U odgojnoj grupi odgajateljica posljepodnevni sati su protekli veoma kreativno. Djeca uzrasta od 3 do 4 godine su sa svojim očevima pravili poklone u povodu ovog velikog dana za majke. Ovaj čin će zasigurno potaknuti pozitivne emocije, kod njima najdražih bića, majke i supruge, koje imaju posebno mjesto u njihovim srcima.
Radionica je osmišljena kako bi kod djece pobudili osjećaj radosti darivanja.

„Najvažnija stvar koju otac može učiniti za svoju djecu jest voljeti njihovu majku.“ Theodore Hesburgh
„Hvala očevima što su se odazvali na ovaj vid saradnje“, poručuju iz vrtića „Ilijaš“.