“Mami s ljubavlju”, svečanost povodom Međunarodnog dana žena u Multimedijalnoj sali Općine Novi Grad, djeca vrtića “Vjeverica”

Povodom Međunarodnog dana žena u utorak, 7. marta 2023. godine u Multimedijalnoj sali Općine Novi Grad, vrtić “Vjeverica” je realizirao svečanost pod nazivom “Mami s ljubavlju”.

Djeca odgojnih grupa u 4. 5. i 6. godini života su se  predstavila sa recitacijama i plesom koje su poklonili svojim mamama, ali i svim prisutnim u sali.
U vedroj atmosferi koja je vladala u sali, djeca su svojim nastupom, uz bogatu kostimografiju i scenografiju, pobudila pozitivne emocije kod prisutnih i omogućila im da neizmjerno uživaju  u svakoj pripremljenoj tačci.
Svečanost je svojim prisustvom uveličala v.d. direktorica JU “Djeca Sarajeva”, g-đa Jasmina Magoda i pedagogica OJ Novi Grad, g-đa Suanita Sarajčić – Kadrović.

Slikama prenosimo djelić atmosfere koja je vladala u Multimedijalnoj sali Općine Novi Grad, za sve koji nisu mogli biti prisutni.