Djeca vrtića “Vjeverica” donirala igračke za djecu Turske i Sirije: Na utakmicu sa igračkama!

Nije bitno koji grad, koji klub, koje mjesto….
Bitno je da su u vrtiću “Vjeverica” u kratkom vremenskom periodu opet uspjeli prikupiti, ono što sva djeca svijeta jako vole, igračke. Prikupljene igračke su danas donijeli na utakmicu FK Željezničar i FK Slobode i tako igračke poklonili vršnjacima u Turskoj i Siriji.

Njihovo malo nekome je puno, nekom djetetu će poklonjena igračka biti mali tračak sreće u velikoj nesreći koja ih je zadesila.

Tim vrtića “Vjeverica” se ovim putem zahvaljuje, mališanima i njihovim roditeljima, na ideji i realizaciji. Hvala im od srca.

Veliko hvala i FK Željezničar, sa kojim su ostvarili veoma važan i veliki cilj, mogućnost da se ponogne djeci u nesreći.

Zajedno za djecu Turske i Sirije: Na utakmicu sa igračkom!
Mališani vrtića “Vjeverica”, JU “Djeca Sarajeva” prikupili veliki broj igračaka koje su danas donijeti na utakmicu FK Željezničar i FK Slobode i tako igračke pokloniti vršnjacima u Turskoj i Siriji.
Prema:

http://FK Željezničar – Mališani Vrtića Vjeverica iz JU Djeca Sarajeva… | Facebook