Povodom 1. marta – Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine mališani iz vrtića “Vjeverica” posjetili Zemaljski muzej BiH

Povodom 1. marta – Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, danas su mališani iz vrtića “Vjeverica” posjetili Zemaljski muzej BiH.

Djeca u četvrtoj, petoj i šestoj godini su uživala u znamenitostima i raznovrsnosti muzeja.

“Neki od zadataka su nam bili da sistematizujemo i proširimo znanje o našoj domovini kroz iskustvo koje smo danas imali, te da razvijemo dječiju pažnju i pamćenje. Bilo da se radi o mlađoj ili starijoj djeci, svako od njih nađe nešto što ga zainteresira i što po prvi put vidi. Sa današnje posjete nosimo pozitivne utiske. Što se može vidjeti na slikama”, kazala je odgajateljica Minela Hindija.