Edukativno druženje mališana iz vrtića “Biseri” sa pripadnicima policije

U okviru mjesečne teme “Zanimanja”, danas, 14 februara 2023. godine realizirana je jedna veoma uspješna saradnja između Sudske policije Federacije BiH i vrtića “Biseri”.

Svrha ovog edukativnog druženja imala je za cilj da se djeca upoznaju sa ovim jako važnim zanimanjem, kako bi uočili njegove specifičnosti i shvatili značaj za sigurnost ljudi.

“Putem razgovora, druženja i zabave trudili smo se da djeci približimo ovo zanimanje, te da prevaziđu eventualni strah od policije.
Ovim putem se želim zahvaliti mami Amili Zlatar u svoje osobno ime i u ime kolektiva vrtića “Biseri”, što nam je omogućila ovu saradnju i sa svojim kolegama uljepša svima  današnji dan”, kazala je odgovorna odgajateljica Azra Buljušmić.