Djeca iz vrtića “Radost” posjetila “Richmond Park International Primary school” u Sokolović Koloniji

U vrtiću “Radost” u sklopu mjesečne teme “Zanimanja ljudi” odgajatelji su nastavili da kod djece potiču radoznalost prema određenim zanimanjima. Organizirano su posjetili “Richmond Park International Primary school” u Sokolović Koloniji, gdje su djeca imala priliku da se upoznaju sa zanimanjem učitelj i nastavnik.
Domaćini su omogućili djeci da obiđu školu i šoklske prostorije, potrudili su se da im pruže raznovrsne sadžaje: radionice edukativnog karaktera, pripredbe posebno pripremljene za djecu vrtićkog uzrasta, te su na kraju obezbjedili ručka za svu djecu.
U ovoj veoma interesantnoj i edukativnoj posjeti su uživala djeca iz dvije starije mješovite grupe. Prilikom posjete se vodilo računa o epidemiološkim preporukama, te su djeca pri obilasku bila podijeljena u manje grupe.