Istraživanje mogućnosti: Unapređenje iskustva budućih školara kroz posjetu private škole, vrtić “Zeko”

📚 Posjeta private škole Maarif schools Sarajevo vrtiću “Zeko” postaje ključno iskustvo za buduće školare, jer im omogućava da ne samo steknu informacije o privatnom obrazovanju, već i da razviju radoznalost i entuzijazam prema učenju od najranijih dana. Ovakve posjete oblikuju kod djece pozitivan stav prema školi, potičući dječju znatiželju i motivaciju za učenje.

📚 Dana, 19. januara 2024. godine naš vrtić su posjetili uposlenici iz private škole Maarif schools Sarajevo te su buduće školarce upoznali s načinom učenja u školi putem interesantnih aktivnosti i podjelom promotivnog materijala, istakla je Aida Šipur, odgajateljica iz vrtića “Zeko”.