Upoznavanje običaja pravoslave Božića: Mama podijelila čaroliju “Božićnih papučica”, vrtić “Labudovi”

🎄 Mala avanturistica i njena mama su oduševile mališane u vrtiću “Labudovi”. Mama je s ljubavlju dijelila tradiciju i običaje o proslavi pravoslavnog Božića.  Kroz toplu priču o “Božićnim papučicama”, mališani su osjetili radost darivanja i porodične ljubavi. Ova posebna avantura obogatila je vrtićko iskustvo, ostavljajući trajan dojam o važnosti dijeljenja radosti i običaja s drugima.

✨ U vrtiću “Labudovi” smo se družili s mamom naše drugarice Nine, Sanjom Gladanac Petrović koja je upoznala djecu s proslavom pravoslavog Božića, tradicijom i običajima te je im ispričala priču “Božićne papučice” u kojoj su aktivno učestvovala i djeca. Poslije ispričane priče djecu je počastila slatkišima.
Ovom prilikom se želimo zahvaliti mami na gostovanju, istakla je Senada Herak, odgovorna odgajateljica iz vrtića “Labudovi”.