Božićna čarolija u vrtiću: Jelka, ukrasi, kolači i dječiji ples, vrtić “Mašnica”

🎄 Učenje djece o multikulturalnosti je ključno za razumijevanje različitosti među ljudima. Promovisanje svijesti o Božiću i čestitanje prijateljima katoličke vjeroispovijesti potiče toleranciju i razumijevanje. Važno je poticati djecu da cijene raznolikost običaja i tradicija te razvijaju međusobno poštovanje. U vrtiću, djeca s odgajateljima uživaju u stvaranju čarolije Božića kroz tradicionalno kićenje jelke. Sjajne kuglice, vrpce i zvijezde čine blagdansku atmosferu još posebnijom.

🎄 U našem vrtiću je obilježen blagdan Bozić. S djecom smo razgovarali o blagdanu, njegovim značaju, načinu obilježavanja i čestitanja te smo pravili kolače,  zajedno okitili bor i užuvali u zajedničkom plesu i druženju, izjavila je Edina Zuban, odgajateljica iz vrtića “Mašnica”.

🧁 Božićni kolači

🧁 U vrtiću smo uživali praveći božićne kolače, mališani su sa osmehom valjali kuglice i ukrašavali ih stvarajući slatke uspomene.