🌲🌳“Lorax zaštitnik šume: Naučimo djecu važnosti zaštite šuma kroz animirani film”, vrtić “Višnjik”

Putem animiranog filma “Zaštitnik šume”  uz Loraxa, glavnog junaka, djeca mogu  otkriti ključne uloge šuma u održavanju ekosistema.
Ovaj animirani film ne samo da edukativno ukazuje na važnost šuma, već potiče razvoj ekološke svijesti kod djece, čineći ih odgovornim čuvarima prirode. “Zaštitnik šume” kombinira zabavu i obrazovanje te otvara vrata novim generacijama koje će čuvati šume za buduća pokoljenja.

💫Mališani vrtića “Višnjik” imali su priliku gledati animirani film “Zaštitnik šume” autora Theodor “Dr. Seuss” Geisel u prostorijama vrtića.

💫Uživali su u zabavnoj i emotivnoj avanturi koja naglašava važnost postizanja ravnoteže između prirode i napretka.

💫“Lorax nas je naučio da moramo biti svjesni da je svijet veći od nas i da je u njemu svako od nas važan. Naučite li to još kao dijete, živjet ćete s tom mišlju cijeli život.” Chris Renaud, reditelj filma