Završnim svečanostima ispraćena generacija budućih školaraca VII dio

Završne svečanosti u vrtićima JU “Djeca Sarajeva” se svake godine realiziraju kako bi djeca proslavila odlazak iz prve odgojno-obrazovne institucije.

Slave jer prave još jedan važan korak u svoju budućnost, neka taj korak bude siguran i hrabar. U školi će imati priliku da postanete baš ono što žele.

Djeca su se u vrtiću proteklih godina igrala, družila, smijala, ljutila, ponekad bila tužna, a mnogo češće radosna, te usput mnogo toga naučila.

Prigodnim programom su pokazali da su zreli za školu i usvajanje novih znanja.

Požljeli smo sreću našim budućim malim đacima prvacima i njihovim roditeljima u novim školskim izazovima.

Vrtići: “Vrapčić”, “Leptirić”, “Pčelica”

Vrtići “Vrapčić”
 Završna svečanost u vrtiću “Vrapčić” održana je u srijedu, 26. maja 2023. godine.

Vrtići “Leptirić”

Završna svečanost u vrtiću “Leptirić” održana je u srijedu, 24. maja 2023. godine. Bogatim programom, recitacijama, igrokazom, pjesmom, plesom i folklorom djeca su pokazala da su spremna za nove izazove koji ih očekuju.

Vrtić “Pćelica”

Završna svečanost u vrtiću “Pčelica” održana je u utorak, 23. maja 2023. godine pod nazivom “Iz mašte u školu”. Svečanosti su prisustvovali roditelji i brojni gosti koji su imali priliku uživati u bogatom programu, recitacijama, pjesmama, plesovima…
Malim maturantima je pripremljeno iznenađenje, a gost iznenađenja je bio Latif Močević i Mravko Travko.