Zanimanja ljudi, njihova posebnost i važnost, vrtić”Ljiljani”

U vrtiću “Ljiljani” djecu iz Odgojne grupe u 4. godini života i  Mješovite odgojne grupe od 3 godine do polaska u školu odgajateljice su na praktičan i zabavan način upoznale s temom “Zanimanja ljudi”.

“U naše aktivnosti uključili smo roditelje, nane i dede, te sarađivali sa Dobrovoljnim vatrogasnim društvom Vogošća i TV Hayat. Cilj aktivnosti je bio da se djeca upoznaju s različitim zanimanjima ljudi, te da uoče posebnost i važnost svakog zanimanja”, kazala je Dženita Ćorić, odgajateljica vrtića “Ljiljani”.

“U posjetu nam je dolazila i doktorica, također smo bili i mali baštovani, te na taj način uređivali naše dvorište. Kroz sve planirane aktivnosti omogućili smo djeci da istražuju, zaključuju, te razvijaju maštu i kreativnost kao i saradnju i kooperativnost”, kazala je Meliha Žigić, odgajateljica vrtića “Ljiljani”.

Odgojna grupa u 4. godini života

Mješovita odgojna grupa od 3 godine do polaska u školu