Koncert na Trgu Alije Izetbegovića u Ilijašu otvorili mališani iz vrtića “Ilijaš”

Koncertom na Trgu Alije Izetbegovića u Ilijašu završena je ovogodišnja svečanost obilježavanja Dana Srednjoškolskog centra „Nedžad Ibrišimović“, Dana Evrope i Dana pobjede nad fašizmom.

“U Ilijašu je zaista svečano, ovo je na Trgu skup mladosti, od nas predškolaca do srednjoškolaca. Mi smo pozvani da otvorimo program sa pjesmom „Zdravica“ koja nosi poruku da je lijepo živjeti. Nadam se da nam dolaze bolji dani svima, a mi kao odgajatelji i roditelji uvijek trebamo da ulažemo u djecu. Hvala srednjoškolskom centru i uvaženom direktoru Amiru Džafi što je i ove godine uključio vrtić “Ilijaš”, te tim pokazao da je predškolstvo temelj odgojno- obrazovnog sistema, poručila je Sanja Fejzić, odgovorna odgajateljica vrtića “Ilijaš”.