Zahvalnica za učešće na Humanitarnom bazaru – vrtić “Radost”

Prikupljena sredstva od prodaje na Humanitarnom bazaru koji je realiziran  u vrtiću “Radost”, dana 23. decembra 2022. godine su uplačena Udruženju Srce za djecu oboljelu od raka.

Prodavali su se radovi i predmeti koji su  napravljeni na radionici u kojoj su učestvovala djeca ovog vrtića i štičenici Centra za zdravo starenje Ilidža, takođe su se prodavali  radovi i predmeti koje su donirali roditelji.

“Želim se zahvaliti u ime kolektiva vrtića “Radost” i u svoje osobno ime, našim sugrađanima, roditeljima na učešću u humanitarnom bazaru i donacijama za prodaju. Posebno hvala štičenicima Centar za zdravo starenje Ilidža za učešće u radionici i donacijama za prodaju.
Novac je uplaćen i nadamo se da će bar na neki način malo olakšati tegobe, toj herojskoj djeci.
Hvala, još jednom svima, a posebno djeci vrtićkoj i djeci koja su dolazila na štand bazara, na učešću i kupovini”, kazao je odgovorni odgajatelj Faruk Bihorac.