“Bajka u bajci“ u vrtiću “Ilijaš”

Tim vrtića “Ilijaš” je dana 28. decembra 2022. godine uz pomoć roditelja djeci svih odgojnih grupa uljepšao kraj 2022. godine kupovinom igračaka za sretnije i igrolike dane.

Djeca su ovom prilikom uživala u edukativnoj pozorišnoj predstavi pod nazivom “Bajka u bajci”, putem koje su mogli shvatiti važnost prijateljstva, jer prijatelji pomažu u nevolji, da u životu budeš nagrađen za svaki trud, te gledajući likove iz bajki naučila kako je lijepo imati sve bajke u odrastanju. Najveću radost im je izazvao dolazak Deda Mraza koji im je uručio poklone.

“Želimo Vam da u narednoj godini u svemu tražite dobro i sreću, pa ćete je naći. Kada je nađete čuvajte je i nesebično podijelite sa drugima”, poručuju iz vrtića “Ilijaš”.

Ovim putem tim vrtića “Ilijaš” se zahvaljuje roditeljima na svakom vidu saradnje i darivanja koje su do sada uručivali, a sve u cilju realizacije što kvalitetetnijeg procesa odgojno – obrazovnog  rada.