Danu otvorenih vrata u kasarni „Rajlovac“ OS BiH prisustvovali mališani iz vrtića JU “Djeca Sarajeva”

U okviru obilježavanja, 1. decembra, Dana Oružanih snaga Bosne i Hercegovine, 23. novembra u kasarni „Rajlovac“ OS BiH održan je Dan otvorenih vrata na kojem su bila prisutna djeca iz vrtića JU “Djeca Sarajeva”.

Manifestacijom je obilježena 17. godišnjica postojanja Oružanih snaga BiH. Tokom manifestacije domaćini su organizirali izložbu helikoptera, deminerske, protivzračne i vojno-policijske opreme, kao i opreme različitih jedinica smještenih u kasarni „Rajlovac“.
Mališani su uživali u druženju sa vojnicima i razgledanju helikoptera, kao i ostale opreme.

Vrtići: “Bajka”, “Iskrica”, “Radost”, “Umihana Čuvidina”, “Zeko”

Vrtić “Bajka”
Mališani vrtića “Bajka”, Mješovita grupa od 3 godine do polaska u školu, posjeti su kasarnu “Rajlovac” povodom Dana Oružanih snaga BiH.

Vrtić “Iskrica”
Mališani vrtića “Iskrica”, odgojne grupe u 5. i 6. godini života posjeti su kasarnu “Rajlovac” povodom Dana Oružanih snaga BiH.

Vrtić “Radost”

Mališani vrtića “Radost”, tri odgojne grupe, posjeti su kasarnu “Rajlovac” povodom Dana Oružanih snaga BiH.

Vrtić “Umihana Čuvidina”

Mališani vrtića “Umihana Čuvidina”  posjeti su kasarnu “Rajlovac” povodom Dana Oružanih snaga BiH.

Vrtić “Zeko”

Mališani vrtića “Zeko”, Mješovita grupa od 3 godine do polaska u školu,  posjeti su kasarnu “Rajlovac” povodom Dana Oružanih snaga BiH.