Ljetne aktivnosti u vrtiću “Aneks”

U vrtiću “Aneks” realizirana je tema “Ljetne aktivnosti”, u okviru koje su odgajatelji ovog vrtića sa djecom posjetili poznato izletište “Stojčevac”, te im upriličili i Bazenijadu.

Posjeta poznatom sarajevskom izletištu “Stojčevac”
Odgajatelji su omogućili djeci da u ovim pretoplim ljetnjim danima pronađu rashlađenje pored vode i da uživaju u zajedničkim igrama i pikniku. Mališani su mogli da posmatraju i da istražuju biljni i životinjski svijet na livadi.

Bazenijada

S obzirom na ljetne vrućine, odgajatelji su za djecu iz vrtića upriličili i Bazenijadu. Ispred vrtića mališani su uživali prvo u takmičarskim igrama sa vodom, a poslije i u kupanju u bazenima sa lopticama i igračkama na napuhavanje. Na kraju su se počastili slasnim šljivama i hladnom lubenicom.