Izlet na Bijambare

Zaštićeni pejzaž sa crnogoričnom šumom izletišta  Bijambare nudi  brojne sadržaje za djecu:  Drveni grad, sportske terenime, kućice za igru, staze za šetnju i nezaobilazni “Eko vozić” u čijoj vožnji djeca najviše  uživaju. Boravkom na planinskom zraku prepunom kiseonika koji je glavni izvor energije za rad mozga i svih organa uz  tjelesne aktivnosti potičemo pravilan rast i razvoj psihomotoričkog sistema i opće funkcionalne sposobnosti dječijeg organizma.
Djeca iz vrtića “Razigrani dani” su sa svojim učiteljicama uživala u čarima ovog izletišta.  U hladu borove šume igrali su se društvenih i takmičarskih igara, uživali su i u igri u drvenim kućicama, ali vožnje u “Eko voziću” će se zasigurno još dugo sjećati.