Dan dječije radosti u vrtićima JU “Djeca Sarajeva” II dio

Ljepše od sveg blaga ovog svijeta, je osmijeh jednog djeteta.
A. Kadrija

Dan dječije radosti je idealno vrijeme da na licu svakog djeteta zablista osmijeh, da zaigra srce, da dijete bude sretno i zadovoljno, vrijeme za  radost,  druženje i darivanje.
U svim vrtićima JU “Djeca Sarajeva” je obilježen Dan dječije radost. Tom prilikom su odgajatelji priredili za djecu nezaboravne doživljaje uz mnoštvo zabavnih sadržaja edukativnog karaktera. Organizirali su pozorišne predstave, igrokaze, maskenbale…
Vrhunac dječije sreće se ogledao na njihovim licima dolaskom Deda Mraza, koji je za svu djecu darovao paketiće uz poruku:
 “Sve što je dobro i što se srećom zove, neka vas prati od godine nove i od srca  želim da vam svaki dan bude radostan, da budete voljeni, zdravi, pametni i uspješni, da slušate svoje roditelje i učiteljice i ono što je  najvažnije da odrastete  i postanete dobri ljudi.
Sretna vam Nova 2021. godina!”

Vrtić “Dunje”

Vrtić “Slavuj”