“Kako su se životinje upoznale”-interaktivna priča uz pokretne slike u kojoj su uživala djeca iz vrtića “Ilijaš”

Djeca iz vrtića “Ilijaš” su uživala u interaktivnoj priči “Kako su se životinje upoznale” uz pozornicu i pokretne slike.
Ovaj nezaboravni doživljaj djeci iz Odgojne grupe u 6. godini života omogućila je odgajateljica Ilda Bekrić u okviru svog individualnog stručnog usavršavanja. Potakla je djecu da aktivno učestvuju u pričanju, te na taj način da prošire svoja znanja i vidike o šumskim životinjama. Ovaj neobičan, interesantan i inovativan način pričanja priče se dopao djeci. Dječija mašta i kreativnost  je potpuno došla do izražaja u centrima, gdje su im bili ponuđeni raznovrsni sadržaji koji potiču sva razvojna područja.