Sedmica Dječije radosti: Magična avantura kroz praznične čarolije i Novogodišnje radosti, vrtić „Radost“

🎆 U sklopu sedmice „Dani dječije radosti“, je organizirano nezaboravno iskustvo za mališane iz vrtića „Radost“. Kroz raznovrsne aktivnosti poput pravljenja Božićnih kolača, fascinantnog nastupa mađioničara, veselog maskenbala, te posebne novogodišnje predstave pod nazivom „Novogodišnja čarolija u medinoj kući“ s uzbudljivim susretom s Djeda Mrazom. Tu su i sjajne aktivnosti poput facepainting-a i prisustva maskota koje će dodatno oplemeniti atmosferu. Sve završava veselim danom uz zakusku, stvarajući nezaboravne trenutke radosti i smijeha za našu dragocjenu djecu.

🎄 Kroz ove raznovrsne aktivnosti podstičemo razvoj mašte i kreativnosti kod dece vrtićkog uzrasta, dajući im priliku da izraze svoje ideje kroz pravljenje kolača, maski i uživanje u likovima iz novogodišnje predstave. Osim toga, ove aktivnosti unapređuju socijalne vještine djece, podstičući saradnju, dijalog i timski duh, stvarajući sigurno i poticajno okruženje za njihov holistički razvoj.