💞 Humanitarna radionica, vrtić “Radost“

💞 Humanitarna radionica koja okuplja djecu iz vrtića i korisnike Centra za zdravo starenje ima višestruke koristi. Ona potiče međugeneracijsku saradnju, osjećaj zajedništva, podršku i solidarnost, te doprinosi mentalnom i fizičkom zdravlju svih učesnika. Ovakva inicijativa je sjajan primjer kako zajedničkim naporima možemo obogatiti živote svih generacija i doprinijeti boljem društvu, a ujedno donacijama pružiti podršku osobama u potrebi.

💞 Humanitarna radionica održana je u ponedjeljak, 6. novembra 2023. godine u vrtiću “Radost” u kojoj su učestvovala djeca iz odgojne grupe u 6. godini života i pripadnice Centra za zdravo starenje iz Hrasnice.

💞 Sada već tradicionalno druženje i okupljanje je organizirano s ciljem izrade nakita koji ćemo prodavati na bazaru, a sav prikupljeni novac ćemo donirati u humanitarne svrhe, istakla je Enisa Kurtović, odgajateljica iz vrtića “Radost”.