Treće mjesto na 21. konkursu Bošnjačke zajednice kulture “Preporod” za vrtić “Mašnica” i radovi objavljeni u katalogu “Za sreću doma i naroda”

Dana, 17. 10. 2023. godine. uručena je nagrada za osvojeno treće mjesto polaznici vrtića “Mašnica”, Sarajevo.
Nagrada je osvojena na 21. konkursu Bošnjačke zajednice kulture “Preporod” za likovne radove polaznika predškolskih ustanova i učenika osnovnih škola u 2023. godini na temu “Za sreću doma i naroda”.

Članovi žirija za likovne radove bili su Mirsada Baljić, Adis Lukač i Mušo Šahman.

Posebno vrijedan angažman u likovnom dijelu Konkursa ove godine po ocjeni žirija pokazali su Aida Ahmetovići Elma Šejtanić, odgajateljice vrtića “Mašnica”.

Vrtić “Vrapčić”

Likovni rad dječaka Svena Kadenić iz vrtića “Vrapčić” objavljen u katalogu “Za sreću doma i naroda”- literarni i likovni radovi polaznika predškolskih ustanova i učenika osnovnih škola 2023.