XI naučno – stručna konferencija međunarodnog karaktera, “Građenje partnerskih odnosa na relaciji djete – vaspitač – roditelj” održana u Neumu

Balkanski savez udruženja vaspitača/udruge odgajatelja BAPTA je organizirala XI naučno – stručnu konferenciju međunarodnog karaktera pod nazivom “Građenje partnerskih odnosa na relaciji dijete – vaspitač – roditelj” koja se održala u Neumu od 21. – 24. septembra 2023. godine na kojoj je JU “Djeca Sarajeva” uzela učešće sa pet stručnih radova.
Prezentovani radovi su predstavljali koliko je važna saradnja roditelja i odgajatelja za dobrobit djece.

Amela M., Indisa K., Irena M., su predstavile rad pod nazivom “Roditelji planeri odgojno-obrazovnog rada”,

Ognjenka M., Jasmina M., Merima H. su predstavile rad pod nazivom “Kako (ne)komuniciramo sa roditeljima”.

Ognjenka M., Nermina F., Edina G. su predstavile rad “Kad porastem…”

Sanja M., Enesa H. su predstavile rad pod nazivom “Vrtić kao mjesto zajedničkog druženje, djelovanja i odrastanja djece sa roditeljima i odgajateljima”.

Projekat: “Životinjski svijet” su predstavile Alma M., Minela S., Anela M. i Jasmina Č.