Posjeta Gradskoj biblioteci Ilijaš povodom mjeseca knjige

Povodom mjeseca knjige vrtić “Ilijaš”, starija grupa djece, posjetila je Gradsku biblioteku Ilijaš u sklopu JU “Kulturno-sportski centar i Radio Ilijaš”, s ciljem upoznavanja djece sa  prostorom biblioteke, pozivom bibliotekara i značajem knjige. Odgajatelji su željeli da djeca osjete književno carstvo.
Djeca su bila veoma zainteresovana ovakvim vidom istraživanja koji će im poslužiti u pripremi za školu.
Ovom prilikom tim vrtića “Ilijaš” se zahvaljuje uposlenicima KSC i Radio Ilijaš na dobrodošlici u nadi da će biti još ovakvih druženja.
Dok su starija djeca išla u posjetu, mlađi drugari sa svojim odgajateljima i roditeljima imali su jesenju art  radionicu uz upotrebu prirodnih materijala i na taj način proširili saznanja o jeseni. Roditelji su imali priliku osjetiti na koji način se djeci prezentiraju teme vezane za jesen.

http://Radio Ilijaš – Povodom mjeseca knjige vrtić “Ilijaš” -… | Facebook