Manifestacija “Sarajevo ljubavi moja”

MANIFESTACIJA „SARAJEVO, LJUBAVI MOJA!“

U čast praznika Dana Grada Sarajeva-6.april, JU „Djeca Sarajeva“, Sarajevo je na dostojanstven način upriličila svečanost. Djeca vrtića“ Skenderija“, „Makovi“, “Lane“, „Razigrani dani“, „Iskrica“ su kroz pripremljen raznovrstan muzički kolažni program pozdravili djecu, roditelje i goste. Naši prijatelji iz Malog Porodičnog Doma (KJU Dom bez roditeljskog staranja“), Bjelave su se pridružili manifestaciji. Nakon održanog programa kome su se, također prethodno  obratili i zvanični  predstavnici,  premijer  KS, g-din Edin Forto,  ministrica za odgoj i obrazovanje KS, g-đa Naida Hota-Muminović, ministrica za rad, socijalnu politiku, raseljena lica i izbjeglice KS, g-đa Ivana Prvulović, direktor KJU  Dom bez roditeljskog staranja Sarajevo, g-din Tarik Smailbegović i  domaćin manifestacije, v.d.direktora JU „Djeca Sarajeva“, g-đa Alma Trnka, nakon bogatog prikaza dječijeg  kreativnog stvaralaštva, djeca vrtića „Skenderija“ i djeca iz Malog porodičnog doma su boravila u Putujućem vrtiću, kako bi  izradili čestitke povodom proslave Dana  Grada Sarajeva, te se igrali u različitim centrima aktivnosti u Putujućem vrtiću JU „Djeca Sarajeva“.
Program:
Slike možete pogledati u galeriji.