U sustretu 24. Reviji kulturno-umjetničkog stvaralaštva

U vrtićima JU “Djeca Sarajeva” organiziraju se interne svečanosti kako bi se izabrale najbolje tačke sa kojima će se mališani predstaviti na 24. Reviji kulturno-umjetničkog stvaralaštva za školsku 2021/2022. godinu u organizaciji Ministarstva za odgoj i obrazovanje Kanton Sarajevo. Mališani se mogu predstaviti kroz pet oblasti: ples, folklor, igrokaz, recital i vokalnu muziku u skolopu ostvarivanja jednog veoma važnog cilja prdškolskog odgoja i obrazovanja, stvaranja pozirivne slike o sebi i zadovoljavanja potrbe za samoafirmacijom.
Vrtići: “Lužani” , “Umihana Čuvidina”, “Radost”, “Dunje”

Vrtić “Lužani”

Vrtić “Lužani” će  predstaviti  djeca iz Mješovite grupe od 3 godine do polaska u školu sa igrokazom “Patuljci iz mahovine”

Vrtić “Umihana Čuvidina”