Edukativna radionica za roditelje “unaprjeđenje roditeljstva”

Poštovani i cijenjeni roditelji,

Naša Ustanova, JU „Djeca Sarajeva“, Sarajevo, je dugi niz godina ostvarila uspješnu saradnju sa KJU „Porodično savjetovalište“u Sarajevu. Kao partneri realizirali smo brojne edukativne radionice za roditelje djece koja su prošle godine pohađali Obavezni program za djecu u godini pred polazak u školu. U prezentaciji smo Vam pripremili informacije, preporuke i igre koje možete, kod kuće, iskoristiti sa svojim djetetom.

Molim Vas, moramo shvatiti da djeca predškolskog uzrasta istražuju, uče kroz igru, i, nadamo se da ćemo Vam , u ovoj situaciji, kada
ste vezani za kuću, pomoći i pružiti ruku podrške kako bi pripremili Vašu djecu za polazak u školu. Budite sa njima, djeca traže privrženost, pažnju, i vjerujte znaju to cijeniti, kada odrastu. Neka im i u ovakvim teškim vremenima bude sretno djetinjstvo uz blagost, osmijeh njegovih najbližih. Mi smo tu, da Vam pomognemo u roditeljstvu.

Edukativna radionica za roditelje “unaprjeđenje roditeljstva”